Bazény a sauny

Bazény

Bazén je příjemný doplněk do interiéru i exteriéru. Místo pro relaxaci, zábavu a sport. Dopřejte si vlastní soukromou dovolenou každý den u svého bazénu. Místo pro bazén se najde vždy ať už na terase, zahradě, střeše domu či přímo v interiéru.

Společně s Vámi vybereme ten nejlépe padnoucí bazén Vašim představám.  

Nabízíme:

 

Sauny

Posilujte imunitu Vašeho organismu každý den v soukromí Vaší sauny. Zrelaxujte své tělo a dopřejte si nerušený odpočinek v útulné sauně z kvalitního dřeva.

Pokud máte svou vlastní představu o tom, jak by měla vypadat Vaše sauna? Je to správné. Saunu vyrobíme do nejmenšího detailu na přání klienta. Pokud nemáte konkrétní představu, poradíme Vám a ukážeme několik možností. Sauna může být vyrobena na míru a vestavěna do připraveného prostoru či může být vyrobena jako samostatný objekt, který lze umístit kamkoli.

Sauny dodáváme jak pro privátní použití, tak do hotelů, penzionů, aquaparků a dalších veřejných provozů.

K výrobě saun používáme ty nejkvalitnější materiály. Dbáme na kvalitu dřeva, proto jsou sauny od nás ze severského smrku, topolu, cedru a hemlocku. Pro vybavení interiéru saun doporučujeme africkou vrbu abachi, která vstřebává málo tepla a je tak příjemně teplá při styku s pokožkou.

Vybrat si můžete hned z několika druhů saun: